KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI 

KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI 

Aby odpowiednio dobrać przydomową oczyszczalnie ścieków pod uwagę należy wziąć bardzo wiele czynników. Warto w tym zaufać specjalistom.

Na darmową i niezobowiązującą wizję lokalną należy umówić się na terenie planowanej inwestycji. Specjalista sprawdza warunki, dokonuje pomiarów, przeprowadza wywiad i na tej podstawie pomaga dobrać odpowiednie rozwiązanie gospodarki ściekowej. Oprócz tego zajmiemy się montażem, pomożemy w uzyskaniu dofinansowań, a także przygotujemy dokumenty do zgłoszenia.

Oferujemy bezpłatną i niezobowązującą wizję lokalną

Zbiorniki
szczelne

KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI 

 

 

 

Zbiorniki szczelne tradycyjnie nazywane szambami oprócz gomadzenia ścieków bytowych mogą być wykorzystywane jako zbiorniki na deszczówkę. Wysoka jakość wykonania i zastosowanie niezwykle wytrzymałego materiału taki zbiornik będzie służył przez wiele lat.

Oczyszczalnia
biologiczno-chemiczna

KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI 

 

 

 

 

Najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane urządzenie. Jest to rozszerzona wersja oczyszczalni biologicznej przeznaczona dla aglomeracji miejskich powyżej 100 tys. RLM. Dzięki zastosowaniu preparatu chemicznego pozwala obniżać poziom azotanów i fosforanów do poziomów wymaganych w większych miastach. 

Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie odprowadzenia ścieków podczas darmowej wizji lokalnej.

Zadzwoń do nas

+48 509 041 370

biuro@heatathome.pl

11 Listopada 5A,

95-070 Aleksandrów Łódzki

Na skróty

Przydatne linki

Oczyszczalnia
biologiczna

 

 

 

 

Nowoczesne i najpopularniejsze rozwiązanie oczyszczania ścieków. Pełne oczyszczalnie ścieku w zbiorniku pozwala na odzyskanie oczyszczonej wody np. do podlewania. Produkt zaprojektowany i stworzony bez kompromisów. Dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania dotacji na to rozwiązanie.

Oczyszczalnia
ekologiczna

 

 

 

 

Inaczej zwana szambem ekologicznym to podstawowe rozwiązanie znane na rynku od lat. W tym modelu oczyszczanie ścieku nie zachodzi tylko w zbiorniku, ale także w drenażu rozsączającym. Nie wymagają dostarczania prądu i są bezobsługowe. W dzisiejszych czasach stosuje się je głównie w obiektach użytkowanych okresowo.